JALTEST MODULAR MAN/VOLVO
search
 • JALTEST MODULAR MAN/VOLVO
 • JALTEST MODULAR MAN/VOLVO
 • JALTEST MODULAR MAN/VOLVO
 • JALTEST MODULAR MAN/VOLVO

JALTEST MODULAR MAN/VOLVO

12 384,00 zł
Ilość

Bezpieczeństwo transakcji zapewniają:

Tester diagnostyczny JALTEST jest czołowym urządzeniem diagnostycznym w kategorii wielomarkowych testerów.

Zakres pracy testera obejmuje diagnostykę w pojazdach ciężarowych, naczepach, autobusach, samochodach dostawczych, maszynach rolniczych, maszynach budowlanych oraz w różnego rodzaju silnikach przemysłowych (maszyny rolnicze, budowlane, przemysłowe wymagają dodatkowego rozszerzenia).

Dzięki ciągłemu i stałemu udoskonalaniu programu diagnostycznego, tester JALTEST jest dziś, w przypadku wielu układów i systemów bardzo bliski testerom oryginalnym pod względem możliwości i funkcji diagnostycznych zawartych w programie.

Diagnostyka odbywa się w oparciu o program JALTEST SOFT, który wraz z interfejsem JALTEST, jest podłączony do diagnozowanego pojazdu. Obydwa te elementy stanowią integralną część umożliwiającą wykonanie diagnostyki.

Program JALTEST INFO jest bardzo rozbudowanym programem zawierającym w sobie oprócz diagnostyki takie informacje jak: schematy elektryczne, wartości prądowe czujników, lokalizacje elementów, dane mechaniczne, zakresy prac przeglądowych, komunikaty techniczne, odczyty kodów błędów wyświetlanych na deskach rozdzielczych, podpowiedzi rozwiązywania problemów na podstawie symptomów występujących w pojeździe, bazę danych klientów, słownik skrótów oraz opisy symboli występujących na schematach elektrycznych.

Przy okazji pracy z pojazdem można też generować raporty z diagnosyki zawierające wszystkie odczyty, które zostały wykonane w czasie diagnozowania. Oprócz tego można również generować raporty przeglądowe dzięki, którym w łatwy i przejrzysty sposób zarówno mechanik jak i właściciel pojazdu jest w stanie sprawdzić zakres prac które należy wykonać przy danym przeglądzie.

Każdy użytkownik oprogramowania JALTEST ma opcjonalnie, dostęp do dwóch bardzo przydatnych i wyjątkowych modułów, które nie występują w żadnym innym uniwersalnym testerze diagnostycznym, JALTEST iParts oraz ETM.


Program diagnostyczny JALTEST jest dostępny dla takich marek jak:

 • Volvo
 • Scania
 • MAN
 • Mercedes-Benz
 • Iveco
 • SISU
 • TATA
 • Volkswagen
 • Mitsubishi i wiele innych...

Zestaw zawiera:

1. Moduł diagnostyczny JALTEST PC LINK z wbudowanym multiplexerem.
2. Program Jaltest SOFT do diagnostyki przez laptopa lub komputer PC.
3. Program Jaltest INFO zawierający: schematy elektryczne, lokalizacje i wartości czujników, dane mechaniczne, podpowiedzi rozwiązywania usterek na podstawie zachowania pojazdu, komunikaty techniczne.
4. Program Jaltest iParts wyszukiwarka numerów referencyjnych zamienników części zamiennych.
5. Przewód OBD pozwalający na diagnostykę pojazdów: MAN i VOLVO
6. Zestaw multipinów do podłączeń bezpośrednich w gniazdach.
7. Instalacja i szkolenie u użytkownika przy wydaniu urządzenia.
8. Telefoniczne wsparcie techniczne.
9. Roczna licencja (aktualizacja) oprogramowania.
10. Gwarancja 24 m-ce.

Po roku od aktywacji urządzenia, aby kontynuować pracę komputerem serwisowym konieczne będzie wykupienie kolejnej rocznej licencji (orientacyjny koszt rocznej licencji ok.200 euro netto)

MINIMALNY ZAKUP 2 MARKI

*zestaw nie zawiera laptopa ani komputera PC
Zdjęcie produktu jest jedynie zdjęcie poglądowym.

293130/293144
Nowy